Realitní komora České republiky

Služby

Financování koupě nemovitosti

Pomůžeme vám se získáním financí pro vaše vysněné bydlení. Společně zhodnotíme vaše finanční možnosti a vybereme pro vás tu nejlevnější hypotéku, nejvýhodnější úvěr nebo kombinaci produktů, které budou vyhovovat vašim konkrétním potřebám. S námi hypotéku získáte s minimálním úsilím a bez starostí. Postaráme se o veškeré podklady a zařídíme, aby samotné schválení bylo co nejrychlejší.

Pomůžeme vám také s financováním družstevního bytu nebo s refinancováním hypotéky, sjednáme pro vás výhodnější podmínky, nižší úrok i splátky a starý úvěr nahradíme novým. Upravit umíme i délku splácení či pravidla mimořádných splátek.

Pojištění nemovitostí

Pojistěte svůj domov před hrozícími událostmi jako jsou přírodní živly, poškození, odcizení nebo vandalismus. Sestavíme vám to nejlepší pojištění nemovitosti na míru, které vás zbaví starostí a nejistoty. Jsme oficiální partneři předních českých pojišťoven jako je Kooperativa, ČSOB nebo Uniqua, a proto jsme schopni sjednat pojištění domácností, bytů, rodinných domů a dalších nemovitostí s výraznou slevou přímo v naši kanceláři.

Odhad ceny nemovitosti

Prodáváte nemovitost a nevíte si rady s prodejní cenou? Využijte možnost odhadu ceny nemovitosti zdarma zkušeným makléřem. Ten u vás bude do 24 hodin, prohlédne si vaši nemovitost a vypracuje znalecký posudek nemovitosti zdarma. Ujistěte se, že neprodáváte majetek pod cenou!

Energetické štítky domů, bytů a komerčních prostor

Nemáte energetický štítek domu a nevíte, kde si ho nechat vystavit? Pomůžeme vám s komplexním zpracováním energetického štítku a získáním tzv. Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), který je potřeba při prodeji nebo pronájmu budovy či bytu. Obraťte se na nás, společně zjistíme, zda energetický štítek opravdu potřebujete, nebo jestli se na vás nevztahuje výjimka, a PENB pro vás do několika dní zpracujeme.

Inspekce nemovitostí

Nekupujte zajíce v pytli. Nechte si při nákupu nemovitosti odborně zkontrolovat její technický stav a ušetřete si spoustu zbytečných starostí. Odhalíme všechny skryté vady, které nelze na první pohled odhalit a jejichž odstranění by mnohonásobně převýšilo vámi připravený rozpočet na nákup vaší vysněné nemovitosti. Námi pověřený a certifikovaný inspektor absolvuje prohlídku nemovitosti a vypracuje komplexní zprávu s fotografiemi a skutečným popisem stavu kupované nemovitosti. Neunikne nám žádná závada.

Home staging

Na prvním dojmu při prodeji nebo pronájmu nemovitosti záleží. Připravíme vaši nemovitost tak, aby byla atraktivní pro potenciální zájemce a zaujala na první pohled. Šikovně uspořádáme nábytek, barevně sladíme všechny doplňky a nastavíme příjemné osvětlení tak, aby se prostor zájemcům líbil nejen na fotografiích, ale i v průběhu reálných prohlídek. Lidé nakupují očima a dobrý první dojem přivede více očí a více potenciálních zájemců!

Právní služby

Smlouva není jen cár papíru. Vytvoříme vám na míru neprůstřelnou kupní smlouvu, nájemní smlouvu nebo znalecký posudek pro dědické řízení. S našimi zkušenými právníky vás provedeme celým procesem prodeje nebo pronájmu nemovitosti a poskytneme vám komplexní právní servis za výhodné ceny.

Výkup nemovitostí

Dostali jste se do finančních problémů nebo spěcháte a nechce se vám čekat až najdeme pro vaši nemovitost nového majitele? Odkoupíme od vás jakoukoliv nemovitost včetně nemovitosti zatížené dluhy. Nemovitost od vás koupíme až za 90 % její tržní hodnoty a peníze vám vyplatíme do 3 dnů od vyřízení právních náležitostí. S námi je výkup nemovitostí rychlý a 100 % bezpečný.

Odhad nemovitosti pro dědické řízení

Řešíte dědické řízení a potřebujete vypracovat odhad nemovitosti? K vytvoření odhadu nemovitosti pro dědické řízení není potřeba hledat soudního znalce, pomohou vám i naši realitní specialisté. Zavolejte nám nebo vyplňte kontaktní formulář a my vám odhad nemovitosti pro dědické řízení vypracujeme.

 

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: email: